Přejít na: Aktuální ročník, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006
Mediální partneři akce
Partneři akce
Lyžařská střediska
Doprovodný program

Doprovodný program

Připravujeme spolu s partnery zajímavé doprovodné akce SNOWMANIE. Jejich přesný program zde bude v předstuhu publikován. Připravuje se například:

Expozice ochranných přileb "ZKUS JI!" nabídne ještě větší množství ochranných přileb značek zastoupených na našem trhu, než při loňské premiéře. Zájemci si je zde mohou nejen prohlédnout, ale především vyzkoušet. Odborným garantem je opět server HELMY.CZ

Expozice chráničů páteře "ZKUS HO!"je novinkou, která nabídne možnost seznámit se i s nabídkou stále populárnějších chráničů páteře. Ty se naštěstí stávají stále více nepostradatelné nejen pro freeridery. Partnerem je také server HELMY.CZ

PUBLIC SNOW PARK - improvizovaný snowpark bude fungovat přímo před SAZKA Arenou po celou otevírací dobu akce a na ploše více než 500 m2 nabídne všem zájemcům z řad návštěvníků možnost jibbingu na parkových překážkách. Zároveň jsou plánovány jednorázové závody a exhibice zúčastněných značek.

HARDWARE 07/08 – expozice především lyží, ale i dalšího materiálu nadcházející zimní sezóny je připravována ve spolupráci s redakcí SNOW jako "zhmotnění" Extra čísla časopisu zaměřeného právě na materiál. Návštěvníci si zde budou moci osahat jednotlivé modely a získat tak vjemy, které tištěné materiály prostě poskytnout nemohou.

Další akce, tak jak budou připravovány (ukázky snowkitingu, prezentace snowkayakingu, fotografie a videa z hor ...), zde budeme postupně publikovat. Uvítáme, samozřejmě, všechny náměty na další zajímavé akce, které se mohou během SNOWMANIE konat.


Kontakt Kontakt   E-Mail E-Mail   Created by hudym.com (c)2006